EASY TO CHOOSE YOUR SIZE

ЯК ВИБРАТИ РОЗМІР ЧОЛОВІЧОЇ ФУТБОЛКИ?

Вибираючи розмір футболки важливо пам'ятати, що кожен бренд має свою розмірну сітку, вона відрізняється

від інших і має свої параметри. Виміри наших футболок у см – у таблиці зліва.

Вибрати футболку за параметрами зростання, плечей та об'єму стегон – у таблиці зліва.

SANS - ТВОЯ ІДЕАЛЬНА БАЗОВА ЧОЛОВІЧА ФУТБОЛКА.

Ми впевнені що наша базова ідеальна монохромна чоловіча футболка є основним елементом гардеробу, який потрібен кожному чоловікові.

Виготовлена з високоякісної бавовни, ця футболка м’яка та зручна. ЇЇ класичний круглий виріз і короткі рукави роблять її ідеальною для будь-якого випадку, незалежно від того, чи збираєтеся ви на вечірку, чи невимушено одягаєтеся на бранч у вихідні.

Монохромний дизайн надає цій футболці універсальний і позачасовий вигляд, який добре поєднується з будь-яким одягом. Мінімалізм дизайну дозволяє одягати її зверху чи під низ іших речей, що робить її невід’ємною частиною вашого гардеробу. Незалежно від того, одягаєте ви її з джинсами, шортами чи класичними брюками, ця футболка обов’язково змусить вас виглядати та почуватися стильно.

У SANS ми віримо у створення високоякісних продуктів, які є одночасно якісними та доступними.
Ось чому наша базова ідеальна монохромна чоловіча футболка доступна в різних розмірах і кольорах, що гарантує ідеальну посадку для кожного. Ми пишаємося своєю увагою до деталей і нашим зобов’язанням використовувати лише найкращий матеріал в наших basic t-shirt.

купуй МЕНШЕ, обирай КРАЩЕ, використовуй ДБАЙЛИВО.