ВІДПРАВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ 1 РАЗ НА ТИЖДЕНЬ: ЩОСУБОТИ [при оформленні замовлення до 12:00]
 
ПЕРЕВІР ОБРАНИЙ РОЗМІР ПО НАШІЙ РОЗМІРНІЙ СІТЦІ
EASY TO CHOOSE YOUR SIZE

ЯК ВИБРАТИ РОЗМІР ЖІНОЧОЇ ФУТБОЛКИ?

Вибираючи розмір футболки важливо пам'ятати, що кожен бренд має свою розмірну сітку, вона відрізняється

від інших і має свої параметри. Виміри наших футболок у см – у таблиці зліва.

Вибрати футболку за параметрами зростання, плечей та об'єму стегон – у таблиці зліва.

SANS - ІДЕАЛЬНА ЖІНОЧА БАЗОВА ФУТБОЛКА

Ми створили SANS тому, що кожен заслуговує виглядати та почуватися чудово у високоякісному одязі, без необхідності переплачувати за назву бренду. Наші жіночі базові футболки є ідеальним прикладом цієї філософії: вони виготовлені з високоякісних матеріалів і розроблені, щоб бути доступними та стильними.

Ми вважаємо, що якісна футболка має бути зручною, довговічною та достатньо універсальною, щоб її можна було носити з різноманітним одягом. Тому ми використовуємо лише найкращі матеріали для наших жіночих базових футболок, такі як бавовна з 5% еластану. Наші футболки м’які, дихаючі та зручні в носінні, і водночас достатньо міцні, щоб служити роками.

У SANS ми вважаємо, що наші клієнти не повинні платити надбавку за назву бренду. Ось чому ми зберігаємо наші ціни доступними, зберігаючи при цьому високі стандарти якості.

Наші базові жіночі футболки доступні в різних розмірах і кольорах. Незалежно від того, чи шукаєте ви класичну чорну чи білу футболку чи щось більш особливе, ми допоможемо вам.
Наші футболки ідеально підходять для багатошаровости чи основи образу будь якого стилю, що робить їх універсальним доповненням до будь-якого гардеробу.

Подаруй собі базову жіночу футболку SANS та дізнайтеся, чому якість і доступність є основою нашого бренду.